and frekans
FORMU DOLDURUN
BİZ SİZİ ARAYALIM
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.
bilgi formu     BİLGİ TALEP FORMU
Telefon
0850
393
4000
YAP-YAŞAT
AND Frekans’ta her bir detay sizin için düşünüldü. Seramik desenler, renk tonları, formlar... Hepsi kolektif bir yaşam alanı oluşturma ve minimum alandan maksimum verimi almayı sağlayacak şekilde Arketipo tarafından sizin için tasarlandı. Dışarıdaki seslerin ve gürültülerin seni rahatsız etmemesi için dairenin ses yalıtımı yapılırken akustik danışmanlarla çalışıldı. Hayatın hızlı akışında bir de asansör beklerken vakit kaybetme diye, bekleme sürelerini kısaltmak için asansör danışmanlarından destek alındı. Binaya giriş çıkışlarda sıkışıklığın önüne geçebilelim diye ulaşım danışmanlarının fikirlerine göre tasarım yapıldı. Daha bugünden işletme danışmanlığı alarak, yaşam başladığında rahat ve bütçenizi yormayacak bir yaşam için planlamalar hazırlandı.
BİLGİ TALEP FORMU