and frekans
FORMU DOLDURUN
BİZ SİZİ ARAYALIM
Güvenlik Kodu
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.
bilgi formu     BİLGİ TALEP FORMU
Telefon
0850
393
4000
MİMARİ
İÇ MİMARİ

Arketipo, kurulduğu 1994 yılından bugüne başta turizm yapıları olmak üzere; spa, AVM, ofis ve konut yapıları gibi birçok projeye imza attı. Otel iç mimarisi konusunda uzmanlaşan Arketipo, küçük m2lerde büyük çözümler sunmak konusunda oldukça başarılı. Yurt içinde yapılan 80 projenin yanı sıra Dubai, Almanya, Rusya, Libya, Kazakistan ve Ukrayna gibi çeşitli ülkelerde 90’a yakın proje gerçekleştirdi. Arketipo, AND Frekans’ta yer alan iç mekan, ortak alan ve sosyal alanları bu projeye özel farklı bir mimari yaklaşım ile tasarladı.

BİLGİ TALEP FORMU