and frekans
FORMU DOLDURUN
BİZ SİZİ ARAYALIM
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.
bilgi formu     BİLGİ TALEP FORMU
Telefon
0850
393
4000
KONSEPT
KOLEKTİF
YAŞAM
PLATFORMU

AND Frekans paylaşım kültürü ve yaratıcılıkla ortaya çıkan bir proje olarak diğer projelerden ayrılıyor. Kolektif yaşam felsefesiyle sıkça kullanmadığın eşyaların yer kaplaması ve gereksiz masraf olması sorunu ortadan kalkıyor.

Mesela AND Frekans’taki evin için çamaşır makinesi almana gerek yok. Onun yerine düşük ücretle kullanabileceğin çamaşır odası var. Elektrik süpürgesi, matkap, ütü gibi daha birçok ev aletini saatlik kiralama imkanı sunuyoruz. Ayrıca yine belli bir ücret karşılığında kullanabileceğin ütü, ev tamir aletleri, küçük hareketli mobilyalar, oyun odası, cep sineması, müzik ve hobi atölyesi gibi kolektif yaşama dair güzel detaylar AND Frekans’ta seni bekliyor.

BİLGİ TALEP FORMU