and frekans
FORMU DOLDURUN
BİZ SİZİ ARAYALIM
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.
bilgi formu     BİLGİ TALEP FORMU
Telefon
0850
393
4000
ANADOLU GRUBU

Türk iş dünyasının köklü kurumlarından olan Anadolu Grubu, 1950 yılında Yazıcı ve Özilhan Ailelerinin güçlü bağlarıyla kuruldu. “Anadolu’yu dünyaya, dünyayı Anadolu’ya bağlayan yıldız” olma yolunda varlığını gelecek nesillere taşıyan Grup, Atlantik’ten Pasifik’e Türkiye dahil 19 ülkede 80’e yakın şirket, 59 üretim tesisi ve 50 bine yakın çalışanıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Dünyanın önde gelen markalarıyla ortaklıklar kuran ve çok uluslu şirketlerle iş birlikleri gerçekleştiren Anadolu Grubu, hızlı ve sağlıklı büyümesini sürdürürken Türkiye için de katma değer yaratıyor.

Dünya ölçeğinde saygın markalarıyla içecek, otomotiv, perakende ve finans alanlarına yoğunlaşan Anadolu Grubu, gayrimenkul, enerji, tarım, sağlık ve bilişim sektörlerine yaptığı yatırımlarla insanı ve geleceği ön plana çıkararak çalışma alanlarını genişletiyor.

ANADOLU’YU DÜNYAYA,
DÜNYAYI ANADOLU’YA
BAĞLAYAN YILDIZ
Anadolu Grubu
AND GAYRİMENKUL

AND Gayrimenkul, Anadolu Grubu’nun %100 iştiraki olarak Kasım 2011’de kuruldu. Bağlı olduğu bu köklü yapının kurumsal birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyarak, güven veren duruşu ve uzmanlığa verdiği önemle faaliyetlerine devam ediyor. Gayrimenkul sektöründeki genel kabulün aksine YAP-SAT değil, YAP-YAŞAT felsefesi ile ilerliyor. Projelerinin geliştirilme sürecindeki detaylı çalışmalar ile aslında projelerde sürdürülecek iyi yaşamların da bugünden güvencesi oluyor. Kurulduğu günün üzerinden kısa süre geçmesine rağmen 2017 yılında dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Stevie Ödülleri’nde “yılın en iyi gayrimenkul şirketi” kategorisinde Altın ve “yılın yönetim takımı” kategorisinde Bronz ödül kazandı. Ayrıca UN Global Compact’e (Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi) imza atarak, Birleşmiş Milletler’in belirlediği iş yaşamına dair etik kodlar ve küresel standartlar içeren 10 ilkeye uygun hareket edeceğini taahhüt eden Türkiye’nin tek gayrimenkul geliştirme şirketi oldu.

AND PASTEL
AND KOZYATAĞI

AND Ga ve 2016 Sign of the City Awards’ta “Türkiye’nin En İyi Konut Projesi Ödülü”ne layık görülen AND Pastel, şehrin merkezine yakın, karmaşasına ise uzak olmak isteyenler için “yeni nesil mahalle” konseptiyle tasarlandı. Proje, Kartal’da Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle; İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çekiyor. Kentin farklı renklerinden ilham alarak farklı ihtiyaçlara cevap veren bir mimari yaklaşım getiren projede 1.243 konut ve 7 ayrı bloktan oluşan karma kullanımlı alanlar bir arada bulunuyor. Proje, sağlık kurumundan okul öncesi eğitim kurumuna, alışveriş alanlarından yeme içme alanlarına kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı hemen hemen her mekana sahip olacak. Komşuköy ile yapılan iş birliği ile doğallığı mahalleye taşıyacak olan AND Pastel, çocuk dostu yaklaşımı ile de diğer projelerden ayrışıyor.

WEB SİTE

AND Gayrimenkul’ün ilk projesi olma özelliğini taşıyan, ulusal ve uluslararası pek çok ödülün sahibi AND Kozyatağı; 73.325 m2 inşaat alanı, 35.418 kiralanabilir alan ve 25 ofis katı ile İstanbul Anadolu Yakası’nın önemli ticaret merkezlerinden biri olma özelliğini taşıyor. AND Kozyatağı, aynı zamanda İngiltere merkezli British Safety Council’den “5 Star” alan, “iş sağlığı ve güvenliği” alanında 74 tesis arasından bu sertifikayı almaya hak kazanan Türkiye’deki ilk ve tek bina olma özelliğine sahip. Aynı zamanda Amerikan Yeşil Binalar Konseyi (USGBC) tarafından verilen LEED Platinum Sertifikası’na sahip AND Kozyatağı’nda, bina yönetimi ise AND Gayrimenkul’ün yönetim markası olan Grid tarafından gerçekleştiriliyor.

WEB SİTE
BİLGİ TALEP FORMU