and frekans
FORMU DOLDURUN
BİZ SİZİ ARAYALIM
Güvenlik Kodu
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.
bilgi formu     BİLGİ TALEP FORMU
Telefon
0850
393
4000
MİMARİ
PEYZAJ

AND Frekans’ın yeşil alanları ve peyzaj mimarisine imza atan Spiga, kurulduğu günden beri toplam 206 tamamlanan projede 8,5 milyon m2 peyzaj projesi gerçekleştirdi. Konuttan kentsel tasarıma kadar çok geniş yelpazede sürdürülebilir, rasyonel ve estetik peyzaj tasarımları gerçekleştiriyor.

Binaların üzerindeki çatı alanları, yeşil alanlar olarak değerlendirildi. İnsanları bir araya getirecek pergolalar, yeme içme alanları ve daha birçok fonksiyon bu alanlara konumlandırıldı. AND Frekans 215’in çatısında yer alan seyir terası ve serinleme havuzu, projenin peyzaj anlamında en ince detaylarından. Bu alanlar yaklaşık 80 metre yükseklikte Adalar ve deniz manzaralı bir sosyalleşme alanı olarak misafirlerini bekliyor.

AND Frekans 156’nın terasında açık hava oturma alanları ve ekim-dikim alanı karşımıza çıkıyor.

AND Frekans 42’nin çatısı da yeşil çatı olarak tasarlanması ile projenin peyzaj anlamında bir diğer artısı.

BİLGİ TALEP FORMU