and frekans
FORMU DOLDURUN
BİZ SİZİ ARAYALIM
Güvenlik Kodu
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.
bilgi formu     BİLGİ TALEP FORMU
Telefon
0850
393
4000
KONSEPT
SANA ÖZEL
SOKAK

Gün içerisinde keyifle vakit geçirebileceğin, alışverişini yapacağın, belki de iş dönüşü bir yorgunluk kahvesi içebileceğin bir sokağın olmasını istemez miydin? AND Frekans tam da sana bu sokağı yeni evinin önünde yaşatıyor.

AND Pastel ve bu sokağın kurduğu sinerjiyle hem günlük ihtiyaçlarını karşılayabileceğin market, terzi, kuaför, banka şubeleri hem de kendi alanlarında markalaşmış restoran ve kafeler seni bekliyor.

İstanbul’un en önemli ulaşım akslarından biri olan D-100 Karayolu ve bu yol üzerinde yer alan metro hattı ile yaşam alanları arasında bir geçit görevi gören AND Frekans sokağı, Kartal’ın yeni çekim merkezlerinden biri olmaya aday.

BİLGİ TALEP FORMU