and frekans
FORMU DOLDURUN
BİZ SİZİ ARAYALIM
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.
bilgi formu     BİLGİ TALEP FORMU
Telefon
0850
393
4000
YAP-YAŞAT
AND Frekans’ta sizin için her detay düşünülürken doğa da unutulmadı. Buradaki yaşam alanları enerji, su ve hammadde tasarrufu sağlayacak bir anlayışla LEED danışmanımız Altensis ile birlikte tasarlandı. Yeşil çatı, sürdürülebilir doğal malzeme kullanımı, elektrikli araç şarj noktaları, bisiklet yolu gibi detaylarla doğanın korunması amaçlandı. LEED Gold Sertifikası hedefiyle tüm çalışmalar uluslararası standartlara göre hayata geçiyor.
BİLGİ TALEP FORMU